دماساز - پکیج BAXI ایتالیا

آمار بازدیدها
بازدید امروز: 412
بازدید دیروز: 769
بازدید هفته: 1,743
بازدید ماه: 16,419
بازدید کل: 1,047,027
افراد آنلاین: 53
پکیج BAXI ایتالیا

 BAXI GROUPبه عنوان یکی از بزرگترین شرکت­ های تولید کننده پکیج  در جهان شناخته می شود که همواره در زمینه طراحی و ساخت پکیج و سیستم های حرارتی با فن آوری جدید فعالیت می کند، به اعتقاد BAXI آینده متعلق به شرکت­ هایی است که از فن آوری ­های پیشرفته برای تولید محصولات خود بهره می گیرند.

BAXI GROUP در سال 1925 در ایتالیا برای تولید آبگرمکن برقی و رادیاتور پانلی آغاز به کار کرد. در اواخر سال 1970 میلادی BAXI GROUP وارد عرصه تولید محصولات گازی شد و موفق به تولید اولین پکیج های گازی دیواری گردید، دراواسط دهه 1980 میلادی این کمپانی وارد بازارهای جهانی شد و صادرات محصولات گازی خود به بازارهای جهانی را آغاز کرد.

BAXI GROUP هم اکنون دارای 7 کارخانه تولید محصولات حرارتی در کشورهای اروپایی(انگلستان، ایتالیا ، فرانسه، اسپانیا، آلمان و ...) می باشد و 18 برند از محصولات معتبر دنیای گرمایش را تولید می کند که از جمله آن عبارتند از: BAXI , ANDREWS , BROTJE , ELSON , HEATRAESADIA  MAIN , OERTLI , POTTERTON   MEGAFLO , REMEHA , FALKE , SANTON , SENERTEC  ,  VALOR , WESTEN , ROCA و ...

BAXI GROUP هم اکنون سالیانه بیش از میلیون پکیج تولید می ­کند و محصولات خود را به  بیش از 70 کشور دنیا صادر می­ نماید، BAXI GROUP در سراسر اروپا 6400 کارمند دارد و گردش مالی شرکت بالغ بر 1/8 میلیارد یورو می باشد.

BAXI GROUP از ابتدا کیفیت و نوآوری، توجه به خواست و رفاه مشتریان و تولید محصولاتی با فن آوری جدید و مصرف انرژی بهینه را در اولویت خود قرار داده است.